• Ново
Хранливи Мачка Третира за Внатрешна Мачки и Отворено Мачки | Здрави Закуски како Обука Третира , Сува или Мокра Маче Храна Topper Мачка Материјали Мора да Имаат | Морск?

Хранливи Мачка Третира за Внатрешна Мачки и Отворено Мачки | Здрави Закуски како Обука Третира , Сува или Мокра

DEN 528.96

Износот
Во форма достапна за нарачката

Мачките сигурно не може да се спротивстави на прекрасна вкус на нашата 100% прехранбено избалансирани морски мешавина мачка третира има да понуди.БЕЗБЕДНОСТ ТОРБИЧКА : Третираат повторно и повторно со оваа вредност, големина, resealable пак, совршен за добивање само на точниот износ е потребно и одржување на мачка шепи се исклучува кога не сте гледање!.на мачка дневно-Обезбеди 1/4 чаша класичен мачка teats ако служел како оброк за да додадете повеќе вкус и исхрана!.Може да се ужива од страна на вашиот крзно пријател на многу начини!.Обидете мешање изведба со поставување на неколку внатрешноста на лекување-издавање играчка и ја види вашата мачка потера и swat далеку.Што чекаш?Даде вашата мачка овие purrfect Класичен сува мачка храна третира!Тие ќе дојде да работи во моментот кога ќе го отворите када, па дури и кога вие само се тресат тоа, сакајќи за повеќе од овие вкусни мачка здравје закуска.ВКУСНА УЖИНА : Вашите мачки пријател не можат да чекаат да ги добијат нивните шепи на овие scrumptious, temptatious риба вкус на отворено мачка и затворен мачка закуски кои се крцкава однадвор, а меки од внатре!.Најдобар сува мачка храна третираат навистина одлуки изведба дури и повеќе возбудлив!Дополнителни информации : -Формулиран за да ги задоволат нутритивните ниво воспоставени од страна на AAFCO Мачка Храна Хранливи состојки Профили за раст и одржување-ги Држи забен камен под контрола со само под 2 калории по мачка лекување-Идеален за возрасни мачка одржување и сите фази на животот-Ако се служи како ужина, се хранат околу 15 третира перо 10 lb.

Особините

Купувачите избираат и

Суровини Шепи Диви-Фатени Замрзнување Исушени Риби Куче Третира & Риба Мачка Третира, Сардина Каснувања - произведено

ХРАНА БОГАТА со РИБА се ТРЕТИРА : Замрзнување овошје сардини за кучиња и мачки, се природно богати со ами

DEN 359.76