• Ново
AG Ножеви Дерењето на Ножот Сопствени Направени Рака Фалсификувани Поправи Дамаск Челик Сечилото Пресврт Шема Камп Ловечки Нож Сина Тешко Дрво со Кожа Обвивка

AG Ножеви Дерењето на Ножот Сопствени Направени Рака Фалсификувани Поправи Дамаск Челик Сечилото Пресврт Шема

DEN 2203.20

Износот
Во форма достапна за нарачката

камп нож, рачно кован, сопствени направени, ловечки нож, да го поправи нож, дамаск челик, skinner нож, тешко дрво, вага со обвивка.ДИЗАЈНИРАН & рачно изработени од СТРАНА на AG Ножеви ВКУПНА ДОЛЖИНА - 8.00" ИНЧЕН Appr СЕЧЕЊЕ ДОЛЖИНА -4.00" ИНЧЕН СПРАВИ со ДОЛЖИНА 4.00" ИНЧЕН Рачка Материјал : -Егзотични Woof Сина Скали Со Dango Работа На Рачка ДАМАСК ЧЕЛИК СЕЧИЛОТО - Овој Обичај рачно изработени Производ Има Убаво Рака Фалсификувани Со Комбинација на 15 N20 и 1095 Јаглероден Челик HRC 58-60 HRC 396 СЛОЕВИ.Остар Раб, Како Жилет Ќе се Одржи на Работ За долго Време Ќе Дојде Со рачно изработени Дебели Намали Вистински Кафеава Кожа Обвивка.

Особините

Купувачите избираат и