• Ново
90pcs Накит Одлуки Шарм Накит Charme Антички Месинг Тон Мода Изнаоѓање за Ѓердан Хривнија Pendant Обетки Поправка DIY RQ043 Овална Cabochon Рамка Ќорци

90pcs Накит Одлуки Шарм Накит Charme Антички Месинг Тон Мода Изнаоѓање за Ѓердан Хривнија Pendant Обетки Поправка

DEN 972.96

Износот
Во форма достапна за нарачката

90pcs Накит Одлуки Шарм DIY RQ043 Овална Cabochon Рамка Ќорци.Сликите се само за повикување само, ве молиме проверете ги следните детални мерења за да изберете правилна големина, и им овозможи на 1-2mm разлики поради прирачник за мерење, ви благодариме.Боја : антички бронза tone како фотографии, Направени од Цинк Легура,.Големина : Големина(Aprox.) : 50x37mm(1 31/32 inchesx1 29/64 инчи),attachable големина : 40x30mm(1 37/64 inchesx1 3/16 инчи).Количина : 90 парчиња по многу. 90pcs Накит Одлуки Шарм DIY RQ043 Овална Cabochon Рамка Ќорци.

Особините

Купувачите избираат и