• Ново
PH Уметнички Dagger Нож Челик Сечилото Сребрена Жица Работат две страни коњ лице се Справи со обвивка

PH Уметнички Dagger Нож Челик Сечилото Сребрена Жица Работат две страни коњ лице се Справи со обвивка

DEN 2040.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Нашите PH Уметнички Фиксна Сечилото Комунални / Хантер Нож / Ками / Писмо Отварачки се рачно изработени од страна на квалификувани занаетчии и занаетчии, која се одразува совршеност.Сечилото Материјал : Дамаск Челик.Оригиналниот/Репродукција : Репродукција.За да се обезбеди оптимални перформанси, нашите острината тестирање на машина се користи на секој ножот дека ние производството, обезбедување на најдобри можни перформанси со секој нож.На ножеви се досадна како по обичај правила и прописи.Отпорност на корозија и сечење на работ супериорност се целосно зависни од оваа прецизна топлина процес на преработка.Клиентите може лесно да се изостри со ножеви со одење на занаетчии.

Особините

Купувачите избираат и

GYZX Златна Педалата Метал Ѓубре Може да Пронаоѓа Хотел Вила Кујна, Дневна Соба и Бања Покриени Канти за Складирање

Школка материјал : метал.Овој објект е практичен и стилски корпата за ѓубре, кој е изработен од пластика.

DEN 20816.64