• Ново
WiFi Екранот Dongle HDMI, 5GHz/2.4 GHz WiFi Wireless Екран Споделување на Екранот Приемник 4K HD, Безжичен Дисплеј Адаптер за Android паметен Телефон/PC/TV/Monitor/Проектор

WiFi Екранот Dongle HDMI, 5GHz/2.4 GHz WiFi Wireless Екран Споделување на Екранот Приемник 4K HD, Безжичен Дисплеј

DEN 1559.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

1.2.4 G/5 G Безжична Дисплеј : Прикажување на Екранот и Стриминг Видео НУЛА Заостануваат,се Кандидира од страна на напредни чипсет.Безжично фрлија содржини од паметен телефон, таблет или лаптоп на ТВ/проектирање/monitor/било HDMI екранот. 2.4 К Ultra HD, 1080 P 4 K UHD носи ultra high definition квалитет и ги заштитува очите од матно видеа.Задоволување на вашите висок квалитет барање апсолутно. 3. Лесен за инсталација, Во првата употреба, овој адаптер автоматски влегува Wi Fi мрежа интерфејс по инсталацијата, следете за да се поврзете со вашата Wi Fi мрежа и да го дадат екран лесно. 4. Надградена со високи перформанси чип.Ја спречува сигналот пречки, видео одложувања и метеж, Таа има вистински НУЛА заостануваат за испраќање видео клипови на големиот екран.Уживајте во стриминг и Споделување на забава ефикасно. 5. Преносни Големина : На dongle е во мали преносни големина овозможи да се носат насекаде.Користете го за бизнис конференција, канцеларија редовен состанок, образование во паралелки,или однесете го до вашиот пријател е дома, кога собир .итн.Висока Дефиниција, Прикажување На Екранот, Wi Fi Екранот.

Особините

Купувачите избираат и