• Ново
САД ЗАПЕЧАТУВАЊЕ Рефус-OS-SGWS-E-1.5 Црна ФДУ EPDM Санитарни Екран Дихтунзи 1.40 ID, 1.98 OD, 0.203 Дебели

САД ЗАПЕЧАТУВАЊЕ Рефус-OS-SGWS-E-1.5 Црна ФДУ EPDM Санитарни Екран Дихтунзи 1.40 ID, 1.98 OD, 0.203 Дебели

DEN 1197.60

Износот
Во форма достапна за нарачката

Тип : Стандард (Тип 1).За Цевка Големина : 1-1/2".Durometer : 70 A.Температурата Опсег : 70 A.Спецификација Сретна : 70 A.Tri-Менгеме Дихтунзи со Екран обезбеди протегаат и заштита во рамките на вашиот процес систем.20 x 20 Нерѓосувачки Челик екранот е да се постават на заптивка за регистрација се протегаат.EPDM има добра отпорност на вода, хемикалии, животински и растителни масла.

Особините

Купувачите избираат и