• Ново
EVOC Високи Перформанси Системи X1702B (X170KM-G) 17.3 FHD 144Hz, 3.8 GHz i7-10700K, RTX 3070, 32 GB 3200MHz RAM меморија, 1 TB PCIe SSD

EVOC Високи Перформанси Системи X1702B (X170KM-G) 17.3 FHD 144Hz, 3.8 GHz i7-10700K, RTX 3070, 32 GB 3200MHz

DEN 6479.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Висок квалитет на прилагодување и се надоврзува со внимателно квалитет control A производ кој поминува низ нашите раце е многу пониско правец на DOA (дефект на пристигнување).1 GHz), 16 MB Smart Кеш со NVIDIA Ge Force RTX 3070 w/ 8 GB GDDR6 (Max TGP 140 W).HIDevolution Ветување : Овластени EVOC да се Изгради Цел Дилер, темелни квалитетот на тестирањето, 1 Година Гаранција, и пристап до нашите стручни кадри за поддршка.Intel 10 Генерација Кометата Езеро i7-10700 K 8 Core - 16 Нишка Процесор, 3.0 x4 NVMe SSDосигурува дека ќе искуство на најбрз на подигање и оптоварување пати.8 GHz (Max Турбо Фреквенција 5.Контактирајте не за повеќе опции за персонализација.Ако некогаш ви треба помош, контактирајте не за гаранција и поддршка. Се кандидира меморија гладни апликации и multitask со леснотија со повеќе RAM меморија memory Tech Поддршка може да зависи on EVOC 1 Година Гаранција што доаѓа со вашиот лаптоп, ние нудиме покачен ниво на услуга и производ на знаење, и за двете продажба и поддршка.На HIDevolution Benefit We истражување и развој на нашата лап-топ компјутери во куќата и само што нудат надградби кои работат во корист на перформанси и сигурност.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ние нудиме единствена надградби и услуги како што се висока термичка спроводливост ТИМ (термички интерфејс материјали) надградби.Вашиот лаптоп има подобра сигурност со темелно КК (контрола на квалитетот) проверки.

Особините

Купувачите избираат и

BENGKUI Ориз складирање кутија Ориз Складирање Кутија со Капак, 5kg Ориз Складирање Кутија Инсекти-Влага Доказ-Доказ

Овие херметички хранабезбедно контејнери се идеални за складирање на сува храна (како што се брашно, ше�

DEN 1754.40

NTBED Афроамериканец Кул Девојка Утешителот Поставува Кралицата Виолетова, Црна Жена Микрофибер Галакси Постелнина

【Материјал】100% Бранеа Микрофибер материјал,донесе мека и пријатна се чувствуваат до вашиот кревет .За �

DEN 908.88