• Ново
A. Б Екипажот Коса Стилист Чешлање Smocks за Жените Фризура Кејп Берберот Престилка Јакна Вест за Коса Салон за убавина Куче Groomers Помине Техника Масажа Терапевт за Уба?

A. Б Екипажот Коса Стилист Чешлање Smocks за Жените Фризура Кејп Берберот Престилка Јакна Вест за Коса Салон

DEN 539.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Направени од мека полиестер материјал, дише, удобно, анти-статички, водоотпорен, не држи косата, лесно да се мијат.Чешлање Smock за Жените, големина XL - Градите 47.2"- Ракави 23.6" - Должина 34.2".Две големи предни џебови, лесно да се стави и класификација на потребните алатки.Пред патент затворање.Машина перат, сува брзо.Одлично за куче groomer, hairstylist, ноктите техничар, естетичар, масажа терапевт.Заштита на вашата облека од било spills.Насочат сечење, се посветам на оние моралот verion.Мека полиестер материјал, Лесно се мијат.XL : Биста : 120cm/47.2", Должина : 87cm/34.2", одговара за губење на 65-85 KG околу Врат ,Долги Ракави,Elegent,Патент Затворање, Една големина одговара на повеќето.Професионални коса салон за убавина/СПА гости облека, ткаенина мека пауза, без стимулација на кожата.Се применуваат на сите видови на хотелски соби, убавина, СПА и фитнес центар, базен, терени за голф и други носат.

Особините

Купувачите избираат и

NTBED Афроамериканец Кул Девојка Утешителот Поставува Кралицата Виолетова, Црна Жена Микрофибер Галакси Постелнина

【Материјал】100% Бранеа Микрофибер материјал,донесе мека и пријатна се чувствуваат до вашиот кревет .За �

DEN 908.88

BENGKUI Ориз складирање кутија Ориз Складирање Кутија со Капак, 5kg Ориз Складирање Кутија Инсекти-Влага Доказ-Доказ

Овие херметички хранабезбедно контејнери се идеални за складирање на сува храна (како што се брашно, ше�

DEN 1754.40