• Ново
Amish рачно изработени 14 Мрзливи Сузан со Салфетка Носителот Пак Табела се Врти Цврсто Дрво Браун Јавор Табела Централен Ротирате Condiment Серверот Вртливата

Amish рачно изработени 14 Мрзливи Сузан со Салфетка Носителот Пак Табела се Врти Цврсто Дрво Браун Јавор Табела

DEN 403.20

Износот
Во форма достапна за нарачката

Солидна Браун Јавор Дрво, НИТУ честички Одбор или Дрво. 14" Круг Мрзливи Сузан Плочата со 2 1/4" Високи Дабови Железнички & 3" Висок Салфетка Носителот во Центар.Длабоко Богата Java Дамка.Врти Врти слободно на Топката Имајќи Механизам.Чувствував заштитник на дното.Известување на Внимание на деталите на овој Мрзливи Сузан како оваа цврсто Дрво парче е Завршено & Изшкуркан на Дното!Користење како обновлив Зачин организатор или зачин решетката или кабинет организаторот.Чувајте ги вашите мирудии и салфетки за маса.

Особините

Купувачите избираат и

Rotatable Калено Стакло Стакло Мрзливи Сузан Плочата,Кружни Интегрирани Мрзливи Сузан Ротирачки Плочата,Водоотпорен

Стакло материјал, висока температурадоказ, лесен за чистење, силна товарот.Висок квалитет, имајќи оска �

DEN 328.80

FAKEME Кабинет Организатор Шминка Организатор Полица да Зачувате Простор Мрзливи Сузан Кабинет Организатор Чување

Опис : Задржи вашата кујна кабинет или провизии уредно организирани со овие функционални зачин организ�

DEN 839.76