• Ново
NICOR Осветлување Влажни Локација Итни LED Далечински Двојна Светлина Тела (ERL4-10) , Сива

NICOR Осветлување Влажни Локација Итни LED Далечински Двојна Светлина Тела (ERL4-10) , Сива

DEN 694.08

Износот
Во форма достапна за нарачката

Вбризгување на пластични термопластични ABS домување.УЛ-94 V-О пламен retardant оценет.Користи само 1.2 W по прилагодува светлината главата (2.4 W вкупно).Далечински способност овозможува итни работи време врски до други единици. 3.6/9.6 V remote линк.На ERL Серија влажни локација оценет LED Далечински светилки се дизајнирани да работат со било кој од нашите LED излез комбинации и итни осветлување единици.Овој елегантен, современ дизајн нуди целосно прилагодливи глави, кои дополнуваат секоја животна средина.Достапни во единечен или двоен главата опции со двојна напон.Во NICOR, ние сме секогаш во потрага по начини да се направи вашето светлина подобро.Ние продолжуваме да иновираат, предизвик на нашето размислување и да се подобри нашите процеси.Ние со нетрпение да заработите вашиот бизнис со доставување прогресивна осветлување решенија дизајнирани да се балансираат вредност со најголем дизајн перформанси е можно.Ние сме решени да ви донесе сигурна производи кои нудат вистински решенија.Кога ќе изберете NICOR производ, може да бидат сигурни што се добива производ што е тестиран на највисоките стандарди на располагање.Нашата заложба е да се биде лидер на сигурност, иновативност и квалитет, бидејќи ние разбираме колку е важно да сте.

Особините

Купувачите избираат и

NTBED Афроамериканец Кул Девојка Утешителот Поставува Кралицата Виолетова, Црна Жена Микрофибер Галакси Постелнина

【Материјал】100% Бранеа Микрофибер материјал,донесе мека и пријатна се чувствуваат до вашиот кревет .За �

DEN 908.88