• Ново
Рев-На-Полица 4WCTM-24DM2 Двојно 35-Четвртиот Врвот Монт Pullout Кујна Отпад Контејнер за Ѓубре за Отпадоци за 21 Инчен Широк интервал од 1,5 Инчен Faceframe Кабинет, Бела

Рев-На-Полица 4WCTM-24DM2 Двојно 35-Четвртиот Врвот Монт Pullout Кујна Отпад Контејнер за Ѓубре за Отпадоци

DEN 4439.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Се ЗГОЛЕМИ КУЈНА ПРОСТОР : Зголеми кујна простор и чување на отпадот надвор од погледот во овој двоен 35 четвртиот повлекување од корпата за ѓубре врвот монт сад за 1-1/2" лице рамка кабинети.ЗДРАВ ДИЗАЈН : Апсолутна набитост со front-страна монтажа, прилагодливи задните moveable загради, и целосна екстензија 150 фунти оценет топката-имајќи слајдови.ЛЕСЕН за ИНСТАЛАЦИЈА : Лесно се инсталира дизајн за не-гужва поставување со патентиран пред насобраните вратата планината загради.Прилагодливи вратата планината заграда се вклучени и потребни за операција.ДИМЕНЗИИ (Ш x D x H). 21"W x 22.75"D x 17.88"H. Ова повлекување од корпата за ѓубре е наменет за отворање кабинет точно 21 инчи.Прилагодливи длабочина од 22.25 да 24.5 инчи.ВКЛУЧЕНИ : Вклучува 2 бела 35-четвртиот контејнери со дрвената рамка за 1-1/2" лице рамка на кабинетот и монтажа на хардвер.Забелешка : на Врвот на Планината отпад контејнери доаѓаат во многу различни ширини како што тие се карактеристични за отворање кабинет да функционира правилно. (1-2) 27-50-четвртиот отпад контејнери (во зависност од моделот).Издржливи дрво рамка.Монтажа на хардвер. (1-2) 27-50-четвртиот отпад контејнери (во зависност од моделот)Трајни дрво frame Mounting хардвер.

Особините

Купувачите избираат и

BENGKUI Ориз складирање кутија Ориз Складирање Кутија со Капак, 5kg Ориз Складирање Кутија Инсекти-Влага Доказ-Доказ

Овие херметички хранабезбедно контејнери се идеални за складирање на сува храна (како што се брашно, ше�

DEN 1754.40

GYZX Златна Педалата Метал Ѓубре Може да Пронаоѓа Хотел Вила Кујна, Дневна Соба и Бања Покриени Канти за Складирање

Школка материјал : метал.Овој објект е практичен и стилски корпата за ѓубре, кој е изработен од пластика.

DEN 20816.64