• Ново
SmallRig 15mm Карбонски Влакна Прачка за 15mm Прачка за Поддршка на Системот (Не-Тема), 12 инчи Долго, Пакување од 2 - 851

SmallRig 15mm Карбонски Влакна Прачка за 15mm Прачка за Поддршка на Системот (Не-Тема), 12 инчи Долго, Пакување

DEN 575.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Тоа е новата верзија на карбонски влакна прачка со повеќе мазна површина.Тоа се вклопува 15mm род менгеме, но неговата површина не е сјајна повеќе, бидејќи имаме редизајниран тоа врз основа на некои клиенти совети.На карбонски влакна прачки се многу полесни од нерѓосувачки челик прачки, но карбонски влакна прачки се неверојатно цврсти и издржливи.Стандард 15mm, може да се користи со 15mm род менгеме, следете фокус, мат кутија, и така натаму.Тежина : само 37g; Пакетот вклучува : 2 x карбонски влакна род.Ве молиме имајте во предвид дека карбонски влакна прачки не карактеристика женски навој.

Особините

Купувачите избираат и

BENGKUI Ориз складирање кутија Ориз Складирање Кутија со Капак, 5kg Ориз Складирање Кутија Инсекти-Влага Доказ-Доказ

Овие херметички хранабезбедно контејнери се идеални за складирање на сува храна (како што се брашно, ше�

DEN 1754.40