• Ново
Ѕидни Плочки на Подот Перење Забавува 82l Расклопна Големи Перење Кошници Со Рачки Преносни Облека Забавува За Играчки, Облека Организатор

Ѕидни Плочки на Подот Перење Забавува 82l Расклопна Големи Перење Кошници Со Рачки Преносни Облека Забавува

DEN 1334.16

Износот
Во форма достапна за нарачката

Засилен Се Справи Со Дизајн На Двете Страни : Опремена Со 2 Алуминиумски Круг Мека Дршка На Менувачот, Цврсти И Издржливи, Погодно За Транспорт На Перење Кошница Да Го Спалната Соба, Бањата Или Перење Соба.Мулти Функционални Складирање Кошница : Преносни Перење Кошница Може Да Ги Исполни Сите Ваши Потреби И Е Идеален Избор За Спални, Спални Соби, Бањи И Перење Соби.На Перење Торба Е Лесно Да Се Носат И Издржливи.Материјал Опис : Полиестер + Водоотпорен Јп.Не Машина За Миење Или Кајгана, Инаку Торба Ќе Биде Damaged Rest Увери По-Продажбата На : Ние Ќе Ви Обезбедиме Со Задоволително Производи И Услуги.Тој Има Едноставен Дизајн И Светли Бои.Направени На Силна, Носат-Отпорни, И Водоотпорен Оксфорд Ткаенина, Со Водоотпорен Јп Слој На Внатрешниот Слој За Да Се Постигне Влага-Доказ Ефект.Бидејќи Се Справи Со Е Здрав, Можете Исто Така Да Се Откажам Тоа Некаде.Голем Капацитет-1 Недела Перење Капацитет : Нашата Перење Кошница Има Голем Капацитет На 82 Литри, што е Доволно Да се Одржи Перење Секоја Недела.Погоден За Чување Облека, Ќебиња, Пешкири, Итн.Направени На Силна, Носат-Отпорни, И Водоотпорен Оксфорд Ткаенина, Со Водоотпорен Јп Слој Внатре,Тоа Не Само Што Е Добар Товарот Капацитет, Но, Исто Така, Има Отпорност На Абење.Тоа Е Многу Погоден За Универзитетот Спални, Станови, Апартмани, Хотелско Сместување, Само-Услуга За Перење, Нови Простории И Шопинг Места.

Особините

Купувачите избираат и

GYZX Златна Педалата Метал Ѓубре Може да Пронаоѓа Хотел Вила Кујна, Дневна Соба и Бања Покриени Канти за Складирање

Школка материјал : метал.Овој објект е практичен и стилски корпата за ѓубре, кој е изработен од пластика.

DEN 20816.64