• Ново
Рака Lanyards за Копчињата на Мобилниот Телефон Рака Висат Јаже Телефон Шарм Популарни Симпатична Јагода Торта Оркестарот Подарок,C

Рака Lanyards за Копчињата на Мобилниот Телефон Рака Висат Јаже Телефон Шарм Популарни Симпатична Јагода Торта

DEN 546.24

Износот
Во форма достапна за нарачката

Широк спектар на апликации : рака на рака може да се користи како украс за паричници, keychains, лични карти, таблет компјутери, U дискови, и други предмети.Додадете интерес на вашиот телефон случај со овие прекрасни мобилен телефон wristbands.Лесен за користење : Овој телефон string е cutest додатокот на вашиот телефон и лесно може да се поврзани со било кој телефон случај.Само да помине низ mute копчето дупка или други отворање страна на телефонот случај.Рачно изработени wristbands : креативни мобилен телефон wristbands, како исклучителен подарок за пријателите, семејството, ќерки, сопруги, девојки, итн.Секој wristband е единствена, и тоа е нормално за монистра и бои за да биде малку поинаков.Материјал : Полиестер + метал+Resin Length : A : 10cm;Б15.5cm;C : 18cm Color : Како Pictures Package се Вклучени : 1pcs.

Особините

Купувачите избираат и

CYHO Анти-Фрактура на Мобилен Телефон Wristband, Додаток за Полнење На Училиште, Дом;Трговски Центар;Супермаркет;Дома;Патување,

Производите се роман во изгледот, модерен и убави.Тоа може ефикасно да се спречи отпечатоци од прсти и р�

DEN 244.56