• Ново
Unicey 2 Парчиња Прилагодливи Работи Капа со Копче, Памук Работи Шапка Sweatband, Еластичен Завој Вратоврска Назад Капи за Жените & Мажи, француски Булдог Скејтборд Тропски

Unicey 2 Парчиња Прилагодливи Работи Капа со Копче, Памук Работи Шапка Sweatband, Еластичен Завој Вратоврска

DEN 407.52

Износот
Во форма достапна за нарачката

Увезени.Вратоврска затворање. [Премиум Памучен Материјал] Направен од високо-квалитет полиестер, кој е лесен, удобен, дише, кожата-пријателска, удобна за долго време облечен.Со добар печатење квалитет, после миење, тие нема да се намалат или исчезнат. [Ублажување на Вашето Уво е Болка] овие работни капи доаѓаат со копче дизајн, кој може да обезбеди убаво заштита за луѓето кои треба да се носат маски за долго време, Можете да прикачите и ремени на копчиња, наместо на вашите уши, која може да ви обезбеди повеќе удобен начин да се носат маски. [Sweatband Дизајн] Не само Bouffant капи со копчиња дизајн, и, исто така, изградена-во sweatband преку челото, која брзо може да ги апсорбира сите потење да се задржи на чело чисти, суви и свежи за долго време работат, никогаш не влијае работи, супер удобно особено во лето или долго време облечен. [Добро Прилагодување] дијаметар на врвот на капа е 7in/18cm.Унисекс големина, оваа шапка има одлична еластичен завој на грб и копчето дизајн, можете да едноставно се приспособат на стегање да се вклопи во различни главата облици и типови коса на мажите и жените. [Уникатен Дизајн] Покрај копчиња на секоја страна, На симпатична мулти бои за печатење ќе бидете во добро расположение на работни дена и ќе го направат вашиот пациенти насмевка, се збогати работен век.

Особините

Купувачите избираат и