• Ново
Екстра Големи Комунални Tote Торба - Преголеми Расклопна Базен Плажа Платно Кошница

Екстра Големи Комунални Tote Торба - Преголеми Расклопна Базен Плажа Платно Кошница

DEN 960.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Расклопна џамбо торба која се поставува во секунди со лесен за користење велкро ленти и цврста жица рамка за градење.Премиум Квалитет - Направени од издржлив полиестер со метални wireframe, тоа е лесен за носење и многу издржливи.Велкро рака на врвот овозможува рачки за да останете заедно, да се направи полесно да се носат.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Брзо паѓа со една долга велкро рака на секој од внатрешната страна, во споредба со две мали мало велкро ремени нашите конкуренти имаат.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Печати на враќање превозот етикета.Купи со 100% сигурност и цел твое право сега!.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Екстра големи комунални tote, мулти-цел торба со два надворешни џебови и рачки за користење на плажа, базен, играчка складирање, излети, перење или користење во автомобил багажникот за чување на прехрамбените производи.Мулти-Цел Tote Торба - Совршен носат сите tote торба со отворен врвот, мултифункционални кошница овозможувајќи за употреба на плажа, базен, перење, излети, автомобили багажникот за намирници за складирање, или чистење резерви.

Особините

Купувачите избираат и