• Ново
URPOWER 6 Pack Стакло Соларни Светилки Отворено, 2 Режими на Боја Сончевиот Пат Светла , До 16 Часот Водоотпорен Соларен Погон Градина Светла, Auto/Исклучување Декоративни Пе

URPOWER 6 Pack Стакло Соларни Светилки Отворено, 2 Режими на Боја Сончевиот Пат Светла , До 16 Часот Водоотпорен

DEN 708.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Можете да изберете боја со прилагодување на прекинувачот.Како опремена со поголем висока ефикасност соларен панел и 1000m Ah батерија со голем капацитет на батеријата, ова го прави на светлата полнење побрзо и да работат повеќе.Нема сомнение дека може да додадете по завршувањето на допир на вашата градина, пат и двор.Тие може да се користи во само неколку едноставни за инсталација чекори. 【Висок Квалитет и Времето Отпор】 На URPOWER соларни двор светлина е IP65 водоотпорен.Моделот на овие соларни светилки се исто така атрактивна и јасно.Ве молиме потврдете го прекинувачот е под "на" статус, така што светлината може да биде обвинет нормално и автоматски се пали во текот на ноќта. (Ве молиме, вклучете го светлина пред полнењето.Уникатен светилка тело дизајн и 2 боја на осветлување ефект модели се направи на вашиот пат повеќе убави и привлечни.5" во дијаметар поголем од другите слични хоризонтален пат светла, па можете да уживате во исклучителни светлосни ефекти повеќе удобно и среќно.Донесе поголемо задоволство во вашиот живот.Овие декоративни светилки може да го осветлите вашата градина до 12-16 часа откако беше целосно наполнета за 4-6 часа.【2 Режими на Боја & Атрактивни Убава Модел】 Нашиот најнов сончевиот пат кога светлата се 2 светла боја режими (Кул Бело/ Портокал). 【Автоматско вклучување/ИСКЛУЧУВАЊЕ & Подолго Работно Време】 Нашиот сончев градина светла може автоматски да се ВКЛУЧИ во текот на ноќта , и надвор во текот на денот кога откривање на промените на надворешната светлина.

Особините

Купувачите избираат и