• Ново
19V 65W AC DC Адаптер за Полнач Компатибилен со JBL Boombox Преносни Bluetooth Водоотпорен Звучник Xtreme BL Xtreme 2 JBL Boombox Пренослив Безжичен Звучник (Црна, Сина, Црвена) Кабелот за Напо?

19V 65W AC DC Адаптер за Полнач Компатибилен со JBL Boombox Преносни Bluetooth Водоотпорен Звучник Xtreme BL

DEN 287.52

Износот
Во форма достапна за нарачката

Боја : Црна ;Текст : AC 100 V-240 V; DC Излез : 19 V 65 W; 100% Сосема Нов; Пакет : 1x Ac адаптерот и 1x Ac Кабелот за напојување. 19 V~20 V Ac Dc Адаптер за Полнач Компатибилен со JBL Xtreme Portable (Црна,Сина,Црвена) Безжична Bluetooth Звучници; JBL Xtreme; JBL Xtreme 2; JBL Xtreme 2 специјално Издание.Компатибилен P/N : JBLXTREMEBLKUS, JBLXTREMEBLUUS, JBLXTREMEREDUS, JBLXTREME2 BLKAM, JBLXTREME2 BLUAM, JBLXTREME2 GRNAM, JBL ОД HARMAN NSA60 ED-190300, KCC-РЕМ-JQH-NSA60 ED-190300, NSA60 ED190300. Сертификат за безбедност : Направен од високо-квалитетни материјали, секој адаптер помина строгата фабрика тестови.Содржи нова генерација на IC контролер и синхрони rectifier, која може да се обезбеди во текот-напон, над-струја, во текот-топлина и кратки-коло заштита во текот на процесот на полнење да се обезбеди побрза и побезбедна полнење за вашиот производ.По-продажбата на услугата : Ние нудиме следниве услуги : 24 x 12 е-мејл поддршка Еден месец се врати наплата една година гаранција Ние сме посветени на високо-квалитетни производи и одлични услуги на клиентите, надевајќи се да ви донесе задоволително шопинг искуство!.

Особините

Купувачите избираат и