• Ново
Мартин EB26 Рамо Шема Eyebolt, 9/16 Гром Дијаметар, 1-1/4 Око Внатре Дијаметар, 2-1/4 Око надворешен Дијаметар, 1-5/8 месо тело Должина, 3000 Отценети Капацитет

Мартин EB26 Рамо Шема Eyebolt, 9/16 Гром Дијаметар, 1-1/4 Око Внатре Дијаметар, 2-1/4 Око надворешен Дијаметар,

DEN 868.80

Износот
Во форма достапна за нарачката

Рамо шема eyebolt. 12 Threads/inch.Фалсификувани јаглероден челик.Мелница заврши.Мерки 1-1/4" око внатре дијаметар од 2-1/4" око надворешен дијаметар.Рамо шема eyebolt. 12 Threads/inch.Фалсификувани јаглероден челик.Мелница заврши.Мерки 1-1/4" око внатре дијаметар од 2-1/4" око надворешен дијаметар.

Особините

Купувачите избираат и