• Ново
Gootium Платно Од Кожа Гласник Торба - Гроздобер Briefcase 14 15.6 Лаптоп Торба

Gootium Платно Од Кожа Гласник Торба - Гроздобер Briefcase 14 15.6 Лаптоп Торба

DEN 1019.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Внатрешни работи оддел се вклопува лаптоп до 14-инчен, кои го прават тоа идеална briefcase за деловни прилики.Рака Должина : Прилагодлив до 4 метри (135 CM).Се користи за некој период на време, тоа ќе стане shinning на површината, мека и мазна на допир.3"; и Тежи 2.Внатрешни работи оддел наредени со мека ткаенина и на дното беше поместена за подобро да ја заштитите вашите лични предмети.Платно,Кожа.Капацитет : 12 Литри.05 Килограми.Карактеристики : класичен изглед беше украсени со луди-коњ кожен тапацир, добро направени хардвер како патентите, занитвам сврзувачки елементи и магнетни прилепува целосно го донесе на таписерии и модерен изглед.Се применуваат за : Унисекс Колаж Книга Торба, Секојдневна работа торба/brifecase, Лаптоп торба.Тежина : 2.Материјал : Ова гроздобер гласник торба е направен од висок квалитет на изми платно и Луди-коњ кожа, која има ретро стилот и долготрајна издржливост.На повеќе можете да го користите, толку повеќе уникатен тоа се појавува.Димензии : (L) 14" x (W) 3.Димензии : Должина 14", Ширина 3.На карактеристична особина на лудиот коњ кожа е тоа што кожа површината се неуредно брчките, лузни, гребнатини, кои претставуваат стилот на ретро и дивост.Лудиот коњ кожа е супериорен горниот слој кожа, која е широко се користи за да се направи во разни торби, briefcase, чевли и многу други објекти.3 Фунти / 1.

Особините

Купувачите избираат и

NTBED Афроамериканец Кул Девојка Утешителот Поставува Кралицата Виолетова, Црна Жена Микрофибер Галакси Постелнина

【Материјал】100% Бранеа Микрофибер материјал,донесе мека и пријатна се чувствуваат до вашиот кревет .За �

DEN 908.88