• Ново
Љубов МЕИ Компатибилен со iPhone 12 Случај,Отворено Спортски Воена Тешки Метали Покрие Водоотпорен Shockproof Dustproof Полно Тело Случај со Изграден во Калено Стакло Екран Заш

Љубов МЕИ Компатибилен со iPhone 12 Случај,Отворено Спортски Воена Тешки Метали Покрие Водоотпорен Shockproof

DEN 239.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

【Compatibal за i Phone 12】Супер заштитни случај Compatibal за i Phone 12 совршено.Тоа е одлична заштита кога ќе се во outdoor спортови како маратон, Природа, логорување, Отворено авантура.Ова е одличен производ за отворено ентузијасти. 【Вграден Екран Заштитник】 Вградени во предниот екран на поклопецот за екстра екран заштита.Одржување на кревка стакло нула-бесплатно, крек-слободни и blemish-слободни. (Забелешка : Не се Компатибилни со дополнителни 3rd партија екран заштитници.). 【Анти-капка Shockproof Dustproof】Премија 3 слоеви Тешки воени одделение случај обезбедување на крајната заштита за i Phone 12,издржи шок и се откажат од 6ft (1.8 m)висока, солиден да се прилагоди на сите груби средини.Целосна затворен поклопец нудат целосно заштита, престанете да било нечистотија и прашина во вашиот телефон, не грижете се за во прав додека работат, песок додека си играат на плажата и качување на планината. 【Воена Одделение за Заштита на Професионална Одделение материјали】Надмине Воена Одделение Капка Тест Стандард МИЛИ-STD-810 G кои обезбедуваат одлична текстура при давањето воена ниво shockproof функционалност. 【IPX6 Вода Дизајн】 IPX6 отпорен на вода за да се спречи наглото вода за прскање, не грижете се за играње на снег или на плажа.Не е оценет за подводна употреба, како што се нуркање или впива во вода.

Особините

Купувачите избираат и