• Ново
Розова Панделка Рак на Свеста 20 мл. Флип Врвот Пластични Шишиња Со Вода (50 Count)

Розова Панделка Рак на Свеста 20 мл. Флип Врвот Пластични Шишиња Со Вода (50 Count)

DEN 8376.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

50 смета Направени во САД и BPA Free.Секој еден вели сила храброст и се надевам дека во розова боја.Лесен проток на појавување на боја пиење притисни капа Широка Уста - 63 мм Вратот.Добра потпора акција шише со билатерален притисни капа.Врвен квалитет и одлична за вашиот рак на свеста настани. 50 брои.Овие бела пластика розова панделка рак на свеста шишиња со вода се одлични за рак на преживеани.Тие имаат голем зафат акција со акцент сртови за удобно да се вклопи велосипед кафез, билатерален капа со флип врвот во розова боја.Држете се до 20 мл.на течни капацитет за вода или вашиот омилен хидратантен пијалоци, и се направени во САД со BPA Free HDPE пластика.Лесен проток на појавување на боја пиење притисни капа Широка Уста - 63 мм Вратот.Секој еден вели сила храброст и се надевам дека во розова боја за печатење.

Особините

Купувачите избираат и

GYZX Златна Педалата Метал Ѓубре Може да Пронаоѓа Хотел Вила Кујна, Дневна Соба и Бања Покриени Канти за Складирање

Школка материјал : метал.Овој објект е практичен и стилски корпата за ѓубре, кој е изработен од пластика.

DEN 20816.64