• Ново
Wella Професионални Koleston Совршен Мене Welloxon Инвеститорот 30 Волумен (9%) 33.8 оз

Wella Професионални Koleston Совршен Мене Welloxon Инвеститорот 30 Волумен (9%) 33.8 оз

DEN 539.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Идеален партнер за Wella постојани бои и lighteners, вклучувајќи Koleston Совршен МЕ+.Специјално reformulated да се постигне најмногу точни боја, наменет да обезбеди : Оптимално конзистентност со нови Koleston Совршен, полесно и побрзо мешање, прецизна примена, голема фолија лепливоста, лесно миење и удобно клиентот искуство.Оваа точка не истече и е само печат со Производство (Направени на Денот).".

Особините

Купувачите избираат и