• Ново
Количка за дете што се склопува Велосипед со Притисни Справи со Заштитна Ограда Момче Девојка Затворен и Отворен со Складирање Кутија Бебе Роденденски подарок (Бо?

Количка за дете што се склопува Велосипед со Притисни Справи со Заштитна Ограда Момче Девојка Затворен и Отворен

DEN 7067.04

Износот
Во форма достапна за нарачката

♥[2 во 1] : 2 во 1 е погодна за 1-3-6 години бебе, можете да го користите за долго време како вашето дете расте. ♥[Безбедност Ограда] : сигурносен појас и парапет дизајн за да се заштити вашето бебе.6 kg Color : розова, зелена, red Size : 70 X45 X93 CMProduct карактеристики : мала тежина, шок апсорпција, отпорност на абење. ● бидејќи нашиот велосипед е многу безбедно, лесен за носење и чување на податоци, со цел да се осигура безбедноста на бебето, тоа е уреден така што нема да падне не се лизга на возилото и на задните седишта. ♥ [Лизга-доказ педалата] : Не се лизга педалата за безбедно бебе на патување. Кога извршување на рачни мерења, бидејќи производот грешки се вклучени tricycle само малку боја.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Печати на враќање превозот етикета. Ако децата се премногу млади, тие се неурамнотежени, додека тие имаат добра контрола на tricycle, родителите треба да посветат повеќе внимание на децата.Печати на враќање превозот етикета. производителот препораки е 1-6 години, ние препорачуваме да изберете висина на вашето бебе.Можете да се грижи за бебето во секое време, насекаде.Answer : ___________________________ Note : 1.Име на производ : Деца tricycle Age : 1-3-6 години old Material : steel Product тежина : 8.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.

Особините

Купувачите избираат и

NTBED Афроамериканец Кул Девојка Утешителот Поставува Кралицата Виолетова, Црна Жена Микрофибер Галакси Постелнина

【Материјал】100% Бранеа Микрофибер материјал,донесе мека и пријатна се чувствуваат до вашиот кревет .За �

DEN 908.88