• Ново
Welsun E14 LED Светилки 8W Еквивалент 50W Блескаво Сијалица, E14 Европската База на Крушка, Не Dimmable, 700-750LM 5-Pact (Боја : Кул Whtie)

Welsun E14 LED Светилки 8W Еквивалент 50W Блескаво Сијалица, E14 Европската База на Крушка, Не Dimmable, 700-750LM

DEN 1054.80

Износот
Во форма достапна за нарачката

E14 сијалица може да работи и во рамките на опсег од AC200-240 V.Користи подобро електронски компоненти од обичните 220 V E14 светилки да работат поефикасно и stably. 8 W КОЧАН Ладно бела 6000-6500k топло бела 2800-3200k.димензии : дијаметар 31mm(1.19 инчи) должина 99mm(3.9 инчен).E14 LED Светилки 8 W Еквивалент 50 W Блескаво Сијалица, E14 Европската База на Крушка, Не Dimmable , 700-750 LM 5-Pact Using за Вниманието ,Кристал на Светлина ,дом и градина осветлување ,итн.Заштеда на енергија, ниска потрошувачка на енергија, супер-светли,навистина долг живот висок квалитет SMD LED осветлување.Силиконски енкапсулација, мини LED bulbs Base : E14 LED Количина : COBInput : AC 200-240 VPower : 8 WDiameter : 31 мм, Должина : 99 mm агол : 360 Degree LED светла боја : Warmwhite 2800-3200 K;Кул Бело (6000-6500k)Екстремно долг живот.ги намалува трошоците за одржување од страна на намалување на ре-светилка frequency Eco-Пријателски : Не води или меркур; Без УВ или IR Зрачење.Сите наши светилки имаат една година гаранција време, ако нашите светилки снема во рок од една година од нормална употреба, ние ќе испрати замена или ви даде надоместок.Значи, ако имате било каков проблем, ве Молиме контактирајте со нас, ние ќе им даде решение наскоро.

Особините

Купувачите избираат и