• Ново
Travelon Потекло-Анти-Кражба-Голем Ранец, Црна, Една Големина

Travelon Потекло-Анти-Кражба-Голем Ранец, Црна, Една Големина

DEN 2423.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

ПОКРИЕНОСТ : Планови започнува на датумот на купувањето.Дамки, rips или солзи и цвест поделба покриени од еден ден.Дефекти во материјалите или изработката покриени по производител гаранција ќе истече.ПРОИЗВОД ПОДОБНОСТ : Производи купени во последните 30 дена се подобни за покривање од страна на Планот. .Направени од одржливи заверена рециклирани RPET материјал.Исполнет со Silvadur од страна на Du Pont, Интелигентни Антимикробна Заштита и е сертифициран за здравјето и за животната средина, безбедноста од страна на OEKO-TEX и BLUESIGN.Анти-Кражба систем за безбедност.Поместена ремени се обезбедени на задниот панел.Широк отворање внатрешни работи оддел вклучува поместена ракав за 15.6" лап-топ компјутери или таблети.Пред zippered џеб и flapcovered zippered џеб.Оддел за организација со лизга џебови и zippered џеб.Пред zippered џебови и од страна на лизга џеб за шише за вода.Поместена во грбот и рамото ремени за удобно носење.Задните помине низ рака за лизгачки над тркала торба рачки.

Особините

Купувачите избираат и

Половината Торба За Мажи Жени Ноќта На Вештерките Тикви За Печатење Градите Торба Со Приклучок За Слушалки Дупка

Увезени Половината Торба.Обично Тоа Треба Цела 715 Дена Стандард За Испорака, 512 Дена За Забрзана Испорак�

DEN 479.76