• Ново
MKF Колекција од Миа К. MKF-X674NV-WN Andrys Tote Торба, Морнарица-Вино

MKF Колекција од Миа К. MKF-X674NV-WN Andrys Tote Торба, Морнарица-Вино

DEN 1226.88

Износот
Во форма достапна за нарачката

Увезени. 1 надворешноста патент џеб, 2 внатрешни џебови, 1 внатрешни работи патент џеб со нашите потпис Миа.Боја : Морнарица-Вино.Материјал : Направен од високо-квалитет на вегетаријанската кожа.Тежина : 2 кг.Пакет Количина : 1.

Особините

Купувачите избираат и