• Ново
Darzo 2 парчиња Црна Батеријата Пакет Покрие Школка Случај Комплет за Xbox 360 Безжичен Контролер

Darzo 2 парчиња Црна Батеријата Пакет Покрие Школка Случај Комплет за Xbox 360 Безжичен Контролер

DEN 2097.60

Износот
Во форма достапна за нарачката

Batteryback се покријат пакет за Xbox 360. Компактен и мала тежина.Лесно да се инсталира и да се одржи на 2 АА батерии.Замените стариот или оштетени капакот на батеријата со оваа нова.Платформа : за Xbox 360. Опис : Batteryback се покријат пакет за Xbox 360 Компактна и лесна тежина Лесно да се инсталира и да се одржи на 2 АА батерии Замените стариот или оштетени капакот на батеријата со овој нов Материјал : Пластични Боја : црна Пакет Вклучува : 2 x Батеријата на задниот поклопец случај (батерија, не се вклучени).

Особините

Купувачите избираат и