• Ново
LED Внатрешна и Надворешна 16 Вати LED Тесен Точка 15° Зрак Светлина (Замена за 100W) Светла Бела Сијалица

LED Внатрешна и Надворешна 16 Вати LED Тесен Точка 15° Зрак Светлина (Замена за 100W) Светла Бела Сијалица

DEN 3744.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

LED Внатрешна и Надворешна 16 Вати LED Тесен Точка 15° Зрак светлина (Замена за 100 W) 750lm Светла Бела Сијалица.Кабелот за напојување 6-ft.со Nema 5-15 машки plug / Фокусирани lumens : 750. Користи 85% помалку енергија што 100-Вати халоген светилка.LED живот = 50.000 часа. / 2 Години Гаранција.Висока Осветленост & Енергетски ефикасни сијалица.LED Внатрешна и Надворешна 16 Вати LED Тесен Точка 15° Зрак светлина 750lm Светла Бела 16 Watts ( 100 Watts Замена).

Особините

Купувачите избираат и