• Ново
Резервни Директна Замена за HYDAC/HYCON 0075D010BN4HC

Резервни Директна Замена за HYDAC/HYCON 0075D010BN4HC

DEN 2169.60

Износот
Во форма достапна за нарачката

Бренд НОВИ директна замена за HYDAC/HYCON - 0075 D010 BN4 HC од вашите пријатели на Резервни Директна.Сите делови наведени се произведени ISO/TS квалитет спецификации.Направени со најдобри материјали и производство на опрема на располагање денес.Слики може да биде општо претставување на производот, но се ажурира повремено.Бренд Имиња и дел броеви се користат за осветленост само и се сопственост на соодветни сопственици.Резервни Директни AD183945 заменува ОЕМ 0075 D010 BN4 HC од HYDAC/HYCON и е компатибилен во фит форма и функција.Спецификации : Производ Медиуми : Стакло Micron Оценка : 10 Висина : 6.69 во OD Врвот : 2.22 во OD Дното : 2.22 во ИДЕНТИФИКАЦИЈАТА на Врвот : 1.00 in Brand Имиња и дел броеви се користат за осветленост само и се сопственост на соодветни сопственици.Слики може да биде општо претставување на производот, но се ажурира повремено.

Особините

Купувачите избираат и