• Ново
Visionis VIS-ESR Црвено Излез во случај на опасност Знак Двојно Двострано со LED 6 Инчен Писма со Батерија Резерви УЛ 924

Visionis VIS-ESR Црвено Излез во случај на опасност Знак Двојно Двострано со LED 6 Инчен Писма со Батерија Резерви

DEN 551.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Ултра сјајна ЦРВЕНИ Led диоди. 0° до 40°C затворен влажна локација наведени.2 V1000m Ah Никел кадмиум батеријата за минимум 90 минути итна операција.Вбризгување-украсениот термопластични ABS домување, УЛ 94 V-0 пламен оценка.2 V1000m Ah Никел кадмиум батеријата за минимум 90 минути итна операција.Овој знак може да биде подготвен да биде единечен или двоен еднострани и лесно може да се инсталира во минути.

Особините

Купувачите избираат и

GYZX Златна Педалата Метал Ѓубре Може да Пронаоѓа Хотел Вила Кујна, Дневна Соба и Бања Покриени Канти за Складирање

Школка материјал : метал.Овој објект е практичен и стилски корпата за ѓубре, кој е изработен од пластика.

DEN 20816.64