• Ново
ICOLOR Кул Змеј Изолирани Neoprene Ручек Торба Tote Чанта lunchbox Храна Контејнер Гастрономски Tote Кулер топло Торбичка За на Училиште, работа на Канцеларија

ICOLOR Кул Змеј Изолирани Neoprene Ручек Торба Tote Чанта lunchbox Храна Контејнер Гастрономски Tote Кулер топло

DEN 335.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Користете го за храна, држи бенто кутија, закуски, или дури и женски Шминка производи.ГАРАНЦИЈА за квалитет : Ние сме го направиле најдобриот ручек торба достапни и во голем број на прекрасни бои, сепак, ако не се целосно со нашите ICOLOR Ручек кеси, едноставно ги врати во рок од 30 дена за целосно враќање на средствата.Водоотпорен, дише и мека, вие нема да најдете подобар ручек кутија.5 cm)Долго (Центар) X6.КОМПАКТЕН, ЛЕСЕН ДИЗАЈН : ICOLOR Ручек Кеси Големина : 11.ОДЛИЧЕН ЗА ДЕТСКА & ВОЗРАСНИ : возрасни случува да работат и децата кои одат на училиште може да се најде голема употреба во овој сестран lunchbox. (Ве молиме бидете сигурни дека нејзината големина е погоден за вашата потреба.) Димензија : Големина : 11.5 cm) Широк X11.8"(30cm) Висок ,8. 100% сосема нов,Направени од Казна, Neoprene Материјал Zip затворање,уметничка слика на двете страни,Огради станот за складирање Може да се повтори, чистење, лесно да се исуши, Никогаш нема да Избледи Водоотпорен дише, Меки и Удобни,Идеален за статистика/работа или на училиште/колеџ Можете да го користите да се земе ручек, пијалоци, мајчино млеко и сл.ЛЕСЕН ЗА ЧИСТЕЊЕ : Да се повтори чистење,Машина Перат, лесно да се исуши, Никогаш да не Исчезнат и тоа е се подготвени да одат секој ден.7 инчи Длабоки,ICOLOR Ручек Кеси Функција се Одлични за на училиште или работа ручеци, бидејќи тие не само што нудат лесен-за-користење zip куќиште на врвот, Zip затворање,уметничка слика на двете страни,Огради станот за складирање,но се Проширува за да ги собере Различни Контејнери, и тие може да се свитка рамни или се тркалаат кога не е во употреба.

Особините

Купувачите избираат и

Пеперутка Ручек Кутија Патна Торба за Обновливи Изолирани Кулер Ручек Кеси Жени Човек Возрасни Симпатична Пикник

Ручек кеси, како подароци им овозможи на луѓето да јадат свежа и здрава храна.Ручек кутија големина : L : 8.

DEN 215.76