• Ново
NTBED Вратоврска Боја Печатени Утешителот Поставите Твин за Деца Тинејџери Мулти Trippy Boho Постелнина Хипи Ватенка Кревет Сетови (Виолетова, Близнак)

NTBED Вратоврска Боја Печатени Утешителот Поставите Твин за Деца Тинејџери Мулти Trippy Boho Постелнина Хипи

DEN 926.16

Износот
Во форма достапна за нарачката

【Материјал】100% Бранеа Микрофибер материјал,донесе мека и пријатна се чувствуваат до вашиот кревет .За разлика од памук ткаенини, микрофибер утешителот има подобра издржливост и згаснат отпорни се обезбеди добро ниво на удобност да трае со години. 【Пакет Содржина】1* Близнак Вратоврска Боја Утешителот 68-по-89-инчен (173x228cm), 2* Појавување на навлаки за 19-по-27-инчен(50x70cm). 【Дизајн】Шарени Вратоврска Боја, Дизајн е трендот за модерните стилски,е добар подарок за Тинејџерите Девојки и Момчиња Пријатели. 【Исклучителна Stiching】Целата-Парче Микрофибер Пополнување со тесни крои спречува да се пополни од clumping или менувањето.Лесни Средна дебелина утешителот може да се користи за цела сезона.Оваа утешителот не е само исклучителна сет постелнина, но исто така голема домашна декорација. 【Лесно се Грижи】Машина за миење ладно, нежни циклус и одделно.Не кајгана.Собори сува на ниска топлина.Не железо.Од утешителот се пакувани во вакуум торба, препорачливо е дека утешителот се пече во сонцето и прислушувани нежно за време на печење за меки.

Особините

Купувачите избираат и

NTBED Афроамериканец Кул Девојка Утешителот Поставува Кралицата Виолетова, Црна Жена Микрофибер Галакси Постелнина

【Материјал】100% Бранеа Микрофибер материјал,донесе мека и пријатна се чувствуваат до вашиот кревет .За �

DEN 908.88