• Ново
Мултимедијални iPad и Микрофон Стенд - Универзална Микрофон Носителот Прилагодливи Extender Бар и Мулти-Планината Бум Клип w/ Универзална Таблета или iPad Griper Дополнителен

Мултимедијални iPad и Микрофон Стенд - Универзална Микрофон Носителот Прилагодливи Extender Бар и Мулти-Планината

DEN 836.88

Износот
Во форма достапна за нарачката

ГРИЖЕТЕ се-СЛОБОДЕН ШОПИНГ : Со Pyle PMKSPAD1, ние сме сигурни во квалитетот на нашиот производ.Само завртка тоа во вклучен микрофон стојат, или да ја користите вашата сопствена.Употреба на бум за зголемена мобилност, или ставете ја вертикално на застане за стабилност.Нови иновативни мултимедијални ipad и микрофон стојат во една како решение на прецизното позиционирање за оптимално сцената или во студиото гледање.Лесно се држат тоа во или надвор со брзо-брзо клипови.КОМПЛЕТ ВКЛУЧУВА : tripod база бар.И да се инсталира, само треба да завртка за да се микрофонот застане.Исто така, нова стенд адаптерот од Pyle што ви овозможува да го користите микрофонот застане за да го држете вашиот i Pad 1.Совршен за звук, радио, телефон караоке и podcasting.Тоа сигурно го држи вашиот i Pad со сигурни-зафат допир поени, спречување на гребење или marring. ЗАДОВОЛСТВО ГАРАНТИРА Вашето задоволство е наша #1 приоритет.И, ipad носителот со универзална клип со сигурни-зафат допир поени.Лесно се држат тоа во или надвор со брзо-брзо клипови.Ние се осмелувам да најдете подобар микрофон стојат од ова!Карактеристики : Цврсти, Трајни Изградба Со Сигурни-Зафат Допир Поени — Сигурно Има Вашиот i Pad Без Гребење Или Marring Тоа Универзална Стојат Клип Безбедно Придава На Буквално Секој Микрофон Стојат Мулти-Прилагодување на Агол Овозможува Прецизно Позиционирање За Оптимално Сцената Или во Студиото на Гледање, Брзо-Брзо Клипови се овозможи Брзо, Сигурно Ipad Вметнување Брза Инсталација — На Вашиот Микрофон Стојат Во Секунди Со Пресврт На Knob Сите Контроли, Копчиња И Конектори Се Достапни Кога Вашиот Ipad Е Исечени На Мулти-Планината Дизајн Обезбедува И Хоризонтална И Вертикална Ориентација На Вашиот Ipad Може да Се Монтира На Вертикалниот Дел На Микрофон Застанат, Или На Хоризонтална Бум За Неограничени исто Така Компатибилен Со i Pad 1 Бара Прилагодување Продаваат како : Единица Тежина : 6.

Особините

Купувачите избираат и

Копар со Тоа Количка за Мобилен Телефон Стојат Таблет Прилагодлив Држач Планината за Дома Offce Десктоп Розова-Стил

Ве молиме да бидат сигурни да се купи.Оваа десктоп телефон носител е прилагодлив, може да се прилагоди н�

DEN 479.76

Најдобрите светски Соученик Дипломирање Сезона Плоштадот Мобилен Телефон Ѕвони Стојат Носителот Заградата Универзална

Големина : Големина : 3 X 6cm; големина на Слика : 2.8 X 2.8 cm.Класификација : телефон држачот.Функција : Удобно,бе

DEN 813.60

mas Elk Подарок Среќен mas Фестивал Плоштадот Мобилен Телефон Ѕвони Стојат Носителот Заградата Универзална Поддршка

Големина : Големина : 3 X 6cm; големина на Слика : 2.8 X 2.8 cm.Класификација : телефон држачот.Функција : Удобно,бе

DEN 1828.80

Црна Кокошка Животински Претстави Природни Плоштадот Мобилен Телефон Ѕвони Стојат Носителот Заградата Универзална

Големина : Големина : 3 X 6cm; големина на Слика : 2.8 X 2.8 cm.Класификација : телефон држачот.Функција : Удобно,бе

DEN 1704.00