• Ново
за Samsung S21 Плус Случај, за Samsung Галакси S21 Плус 5G Случај, MOSNOVO Јасно Тенок Мека TPU + PC Покритие Случај со Облекувам Себе Позитивни Цитат Дизајн Телефон Случај за Галакси

за Samsung S21 Плус Случај, за Samsung Галакси S21 Плус 5G Случај, MOSNOVO Јасно Тенок Мека TPU + PC Покритие

DEN 431.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Компатибилен со Samsung Galaxy S21 Плус 5 G 6.7 инчен (2021) - кој со иновативни shockproof материјал и ко-моделирани со двоен слој за заштита (TPU Браник + Тешко Задниот Панел), кој го штити од гребнатини, испакнатини и повеќе.Јасно, тенок, транспарентни заштитен браник случај телото открива и го подобрува оригиналот телефон боја.MOSNOVO случај одговараат совршено за Галакси S21 Плус 5 G.Секој од нашите дела се отпечатени со мирис, уверение, гребење и отпорен на мастило.Издржливи против пролизгување TPU држи телефонот лесен и лесно да се инсталира и потпора.Лесен пристап до сите копчиња и пристаништа.Додека кој воскресна рамки на живот екран и камера исклучување на рамна површина.

Особините

Купувачите избираат и

NTBED Афроамериканец Кул Девојка Утешителот Поставува Кралицата Виолетова, Црна Жена Микрофибер Галакси Постелнина

【Материјал】100% Бранеа Микрофибер материјал,донесе мека и пријатна се чувствуваат до вашиот кревет .За �

DEN 908.88