• Ново
FansQ Видео Врата 2 Монитори Безжичен WiFi Видео Врата Телефон Врата IP Спогодба Систем 1080P AHD Камера 500 Отпечатоци од прсти 500 Лице за Препознавање на Отклучите

FansQ Видео Врата 2 Монитори Безжичен WiFi Видео Врата Телефон Врата IP Спогодба Систем 1080P AHD Камера 500

DEN 959.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Поддршка на RJ45 кабел или безжични wifi се поврзете,AHD 1080 P HD IR-НАМАЛУВАЊЕ на Камерата,Со IR ноќ визија.Во преполната средина, препорачливо е да се постави "Движење откривање Чувствителност' како 'Низок' на тој начин да го продолжите траењето на батеријата и да се избегне премногу нарушување. Поддршка лозинка,500 отпечатоци од прсти,500 Лице за Препознавање на отклучување Поддршка Вила тип и стан програмирање. 7 инчен Висока дефиниција дигитални LCD монитор,резолуција : 1024*600.Можете да го поставите на движење откривање на осетливост врз основа на вашата потреба.ПИР MOTION DETECTION – Овој Безжичен Врата Камера има вградено во ПИР движење откривање функција.

Особините

Купувачите избираат и

Shanrya Атарот Надзор Камера Долг животен Век Стабилни Перформанси Добра Изработка Купола Надзор Камера Професионален

Главно направени на квалитет транспарентен полистирен материјал, добра изработка.Ви благодариме за ва�

DEN 407.76