• Ново
JYHH Uang Инсекти и Инсекти Симпатична Накит Кутија Кристал Накит Глеѓ шарки Кристал Накит Кутија Инсекти Дома Декор

JYHH Uang Инсекти и Инсекти Симпатична Накит Кутија Кристал Накит Глеѓ шарки Кристал Накит Кутија Инсекти Дома

DEN 595.20

Износот
Во форма достапна за нарачката

Одржување Совети - Избришете со мека, влажна крпа.Дали не користете абразивни средства за чистење решенија и растворувачи за чистење.Тоа мешавини и со домашната средина и се додава на различни пејзаж.на декоративен ефект е многу силна.Транспорт време е 12-25 дена, ве молиме да бидете трпеливи, ви благодариме за вашето разбирање.Погоден за барови, кафулиња, тематски хотели, ресторани, дома декорација, фотографија реквизити, продавница windows, итн., погоден за различни стилови и сцени.Материјал : метал.Производот за Нега - Користете само мека, сува ткаенина за чистење.Да се избегне контакт со течности, храна и корозивни производи.Ве Молиме Да Обрнете Внимание.Поради разликата помеѓу различни прикажува, слика може да не ги одразуваат фактичката боја на проектот.Може да има некои боја разлика, ве молиме да се разбере.Прирачник мерења на локации, може да биде околу 1cm грешка, ве молиме да се разбере.Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас преку е-маил и ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.

Особините

Купувачите избираат и

Накит Кутија 10 Слотови Прилагодливи Пластични Правоаголник Транспарентна Кутија за Складирање Занает Организатор

【Простор за заштеда на енергија накит организатор кутија】Со Нашите прстен кутија Сите ваши jewelries ќе би

DEN 959.52

Накит Кутија 24 Мрежи Црна Роза Црвено Кадифе Накит Кутија Прстени, Обетки Ѓердани Шминка Носителот Случај Организатор

【Простор за заштеда на енергија накит организатор кутија】Со Нашите прстен кутија Сите ваши jewelries ќе би

DEN 1075.92

Накит Кутија 24 Мрежи Црна Роза Црвено Кадифе Накит Кутија Прстени, Обетки Ѓердани Шминка Носителот Случај Организатор

【Простор за заштеда на енергија накит организатор кутија】Со Нашите прстен кутија Сите ваши jewelries ќе би

DEN 1118.40

YFQHDD Ротирачки Обетки, Обетки, Обетки, Накит Складирање Кутија Носители, Пакување Додатоци, Уво Клипови, Мулти-Слој

Може да се наведнуваат и истегнување : одвиваат слободно.На цилиндрична форма е отворена и може да се ро�

DEN 1716.00

erddcbb Девојки Накит Кутија Организатор Накит Организатор Голем Капацитет Накит Складирање Случај со Заклучување

Кога ќе примите таков прекрасен подарок за Денот на Вљубените, Божик, Нова Година, за роденден, свадба, и�

DEN 3431.76