• Ново
13x6 HD Проѕирна Чипка Пред Перики Човечка Коса Пред извлечен Со Бебе Коса Glueless Човековите Права Коса, Перики 180% Густина Долго Бразилецот Коса, Перики Природни Косата

13x6 HD Проѕирна Чипка Пред Перики Човечка Коса Пред извлечен Со Бебе Коса Glueless Човековите Права Коса, Перики

DEN 7841.28

Износот
Во форма достапна за нарачката

1.Губење на Материјал : Бразилски Човечка Коса Чипка Пред Перики 13x6 Проѕирна Чипка Перика Необработени Богородица Човековите Права Коса, Перики ,се Намали Од Млада Девојка во Главата Директно. 2. Косата Густина : 180% Густина,Чиста, мека и мазна, без лош мирис. 3.Боја на коса : Ова е природна боја, може да се бојадиса и избелени. 4.Капа Големина(Обемот) : Средна Големина(22.5" во Акции), Човечка Коса Перика е За 200 Grams, 18-30inches во Парк,перика капа големина може да се прилагоди. 5.Брза Испорака : Сите Коса Перика Биде Предаден од FBA,15 Дена Нема Причина да се Вратат Ако не се Оштети.

Особините

Купувачите избираат и

Десет стапчиња за јадење Перики 99J Црвено Бургундија 13x6 HD Транспарентен Бразилецот Тело Бран Перика Пред-Извлечен

Додадете благ шампон да се излади за пиење и миење на косата carfully до чиста.Стави argan масло да се меки на к�

DEN 7847.76