• Ново
Претпочитам да Биде Нуркање се Нурне Знаме Хром Табличка Рамка

Претпочитам да Биде Нуркање се Нурне Знаме Хром Табличка Рамка

DEN 383.04

Износот
Во форма достапна за нарачката

Доаѓа со пред-drilled дупки за лесна инсталација.Тешки метали ќе не ' рѓа или шушка.водоотпорна.Супер остри бои и графика.Се вклопува 6" x 12" регистарски таблички.Доаѓа со пред-drilled дупки.Издржливи хром-обложено рамка е украсен со два полна боја влошки.Доаѓа со пред-drilled дупки на врвот за монтажа на вашето возило.

Особините

Купувачите избираат и