• Ново
ПЛАНИНАТА МАЖИТЕ Спојлери Крилја Вистински Карбонски Влакна Автомобил Заден Спојлер на Багажникот Крило Голема Капак за Мерцедес за Бенц W218 CLS63 CLS500 CLS550 2012-2017

ПЛАНИНАТА МАЖИТЕ Спојлери Крилја Вистински Карбонски Влакна Автомобил Заден Спојлер на Багажникот Крило Голема

DEN 12534.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Прецизност Делови за Автомобили, со Цел Подобро да Одговара на Вашиот Автомобил,ве молиме да Ни Кажете на Вашиот Автомобил Модел. -Направен од мала Тежина Врвот Одделение Трајни Карбонски Влакна Материјал. - Вистински 3 K Vacuumed Сува Карбонски Влакна. -УВ-Отпорни Јасно Слој за да се Спречи Боја Исчезнат. -Лесна Инсталација со користење на For3 M Лента Само (Не се Вклучени).Автомобил Надворешност Додатоци, Квалитетни и Издржливи, Погоден за Вашиот Автомобил.Пакетот Вклучува : 1 X Вистински Карбонски Влакна Багажникот Спојлер Lid Fitment : се Вклопува 2012-2017 за Мерцедес за Бенц W218 CLS 4 Вратата Седан Сите Models Will Не Одговара 5 Вратата Снимање Кочница (Вагон) Модели.Спецификација : Тип : Вистински Карбонски Влакна Багажникот Спојлер Lid Material : Вистински Јаглерод Fiber Color : Јаглерод Fiber Surface Крај : Сјајни УВ-Coating Fitment Тип : Директни Replacement Attachment Метод : Adhesive Placement на Возило : Задниот дел, Upper Feature : -RT Стил Висок Удар Duckbill Спојлер на Пристоен Фер Цена.-Одлична Fitment и Квалитет.-Направени од мала Тежина Врвот Одделение Трајни Карбонски Влакна Материјал.- Вистински 3 K Vacuumed Сува Карбонски Влакна.-УВ-Отпорни Јасно Слој за да се Спречи Боја Исчезнат.-Лесна Инсталација со користење на For3 M Лента Само (Не се Вклучени).-Драматично ќе се Подобри Спортски Изглед за Вашиот W218 CLS.

Особините

Type:
Real Carbon Fiber Trunk Spoiler Lid
Material:
Real Carbon Fiber
Color:
Carbon Fiber
Surface Finish:
Glossy UV-Coating
Fitment Type:
Direct Replacement
Attachment Method:
Adhesive
Placement on Vehicle:
Rear, Upper
Feature:
-RT Style High Kick Duckbill Spoiler at Decent Fair Price. :
-Excellent Fitment and Quality. :
-Made of Light Weight Top-Grade Durable Carbon Fiber Material. :
- Real 3K Vacuumed Dry Carbon Fiber. :
-UV-Resistant Clear Coating to Prevent Color Fade. :
-Easy Installation by using For3M Tape Only (Not Included). :
-Will Dramatically Improve the Sporty Appearance for Your W218 CLS. :

Купувачите избираат и

Задните Трупот Капак Спојлер Целосна Вистински Карбонски Влакна Авто Задните Трупот Усна Покривот Крило Спојлер

Направете вашиот автомобил повеќе луксузен, стилски.Во прилог на подобрување на изгледот, на задното кр

DEN 1200.00