• Ново
ETROVES Ѕид Оркестарот Дрвен Клуч на Носителот Големи Селски Ѕид Монтирани Куки за Entryway, Ходникот, Спална соба Кука Решетката за Клучеви

ETROVES Ѕид Оркестарот Дрвен Клуч на Носителот Големи Селски Ѕид Монтирани Куки за Entryway, Ходникот, Спална

DEN 863.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Изненадување најблиски со овој уникатен и премија во потрага копче кука cabinet ETROVES Голем Ѕид Монтирани Копче Кука Кутија Решетката за Farmhouse, Дом, Канцеларија.Уникатен Дизајн : Ние се комбинираат забава дизајн и корисни функција форма на дрво копче решетката.Големина 11 Инчен X 10 X 4 Инчи.Одлична за одржување и сортирање копчиња, leashes, капи, чадори, паричник, додатоци и многу повеќе.Четири гроздобер стил прстен куки обезбеди место за вашата палта, копчиња, куче leashes, или lanyards при додавање на античкиот шарм на овој корисен декоративни парче.Компактен дизајн е одлична за ограничен простор за складирање како entryway, ходникот, дневната соба, спална соба, cloakroom и многу повеќе.На уникатен и индивидуален дизајн на овие селски дрвени Копче Закачалка ќе додадете уникатен современ се чувствуваат до вашиот дом, додека гроздобер потресени се погледне, која одговара на вашата дома декор.Разноврсна : На јадицата решетката е здрав и привлечни, Виси копчиња, дозволи за работа и други мали животни од секоја кука и да ги добие до исклучување на подот.Убава дизајн за доаѓањето Божиќ фестивал.На декоративен ефект на природно дрво носи чувство на топлина и удобност во вашиот дом.Да зачувате Простор : Нашите клучни носителот зема многу малку простор.Димензија : 11 инчи x 10 Инчи.Денот на благодарноста Оркестарот и Екранот.Уникатен Шарени Индискиот Занает на Екранот единствена факел дрво заврши создава селски дом атмосфера за ова парче и додава селски оркестарот, како и на организацијата за вашиот дом.

Особините

Купувачите избираат и