• Ново
ZNBJJWCP Интелигентни Индукција корпата за Ѓубре со Капак Целосно Автоматски Електрични Креативни Допир Слободни Голем Капацитет Отпад Корпа за Ѓубре Контејнер (Боја

ZNBJJWCP Интелигентни Индукција корпата за Ѓубре со Капак Целосно Автоматски Електрични Креативни Допир Слободни

DEN 316.80

Износот
Во форма достапна за нарачката

Пакет Contents1 * корпата за Ѓубре, 1 * Полнење кабел.Stereo dual mode индукција, брзо отворање, молчи отворање, ниска потрошувачка на енергија и заштита на животната средина, нечујно ги покрие затворање функција за долговечност на производот живот.Отстранлив прстен лагер има ѓубре торба здрав во место и го спречува торба од надвиснат за уредни и чисти изглед.Користете сценарио : дома. 1-2cm грешка може да постои поради рачни мерења, ве молиме љубезно ве молиме да се разбере.2 inches Shape : square Capacity : 14 LSensing растојание : 0-30cm/0-11.Отстранлив прстен лагер има ѓубре торба здрав во место и го спречува торба од надвиснат за уредни и чисти изглед.Материјал : ABSIntelligent индукција корпата за ѓубре со капак - Повеќе програмски промени за да се оптимизира IC чип Индуктивен интелигенција и брзина, со што повеќе практична производ искуство и животно искуство.81 inch Opening и затворање метод : inductive Notes : 1.Материјал : ABS.

Особините

Купувачите избираат и

GYZX Златна Педалата Метал Ѓубре Може да Пронаоѓа Хотел Вила Кујна, Дневна Соба и Бања Покриени Канти за Складирање

Школка материјал : метал.Овој објект е практичен и стилски корпата за ѓубре, кој е изработен од пластика.

DEN 20816.64

NTBED Афроамериканец Кул Девојка Утешителот Поставува Кралицата Виолетова, Црна Жена Микрофибер Галакси Постелнина

【Материјал】100% Бранеа Микрофибер материјал,донесе мека и пријатна се чувствуваат до вашиот кревет .За �

DEN 908.88