• Ново
winfun Музички Бебе Бустер Седиште

winfun Музички Бебе Бустер Седиште

DEN 1073.52

Износот
Во форма достапна за нарачката

На возраст од 6 месеци до, 40# лимит на тежина.Отстранлив Azctivity Одбор, Хранење Лента е машина за миење Садови Безбедно.Отстранлив Седиште назад со Прилагодлива Висина, Отстранлив потпирачи за раце и Лента.Набори Compactly за складирање и лесно преносливост.Потребни 2 АА Батерии, Батерии не се вклучени.Отстранлив Активност Одбор, Хранење Лента е машина за миење Садови Безбедно.Отстранлив Седиште назад со Прилагодлива Висина, Отстранлив потпирачи за раце и Лента.Светла бустер седиште со активност послужавник.Карактеристики Вртење брзини и светлина-up копчиња со забавни звуци и мелодии.Шарени пеперутка вклучува фабрика со штракаат монистра. 3-точка на врзување се подигнат и ремени за обезбедување на стол.Седиште е лесно да се чисти, без пукнатини да стапица crumbs Светла бустер седиште со активност послужавник.Карактеристики Вртење брзини и светлина-up копчиња со забавни звуци и мелодии.Шарени пеперутка вклучува фабрика со штракаат монистра. 3-точка на врзување се подигнат и ремени за обезбедување на стол.Седиште е лесно да се чисти, без пукнатини да стапица crumbs.Набори Compactly за складирање и лесно преносливост.Отстранлив Активност Одбор, Хранење Лента е машина за миење Садови Safe Removable Седиште назад со Прилагодлива Висина, Отстранлив потпирачи за раце и Лента.На возраст од 6 Месеци До.Потребни 2 АА Батерии (Не се Вклучени).

Особините

Купувачите избираат и

NTBED Афроамериканец Кул Девојка Утешителот Поставува Кралицата Виолетова, Црна Жена Микрофибер Галакси Постелнина

【Материјал】100% Бранеа Микрофибер материјал,донесе мека и пријатна се чувствуваат до вашиот кревет .За �

DEN 908.88