• Ново
Leya-НИ Видиме Екран Заштитник Компатибилен за Huawei Чест Игра 4 Про 50 КОМПЈУТЕРИ Половина Екран Транспарентен Калено Стакло Филм

Leya-НИ Видиме Екран Заштитник Компатибилен за Huawei Чест Игра 4 Про 50 КОМПЈУТЕРИ Половина Екран Транспарентен

DEN 1972.08

Износот
Во форма достапна за нарачката

Кога се отстранат за повторна употреба, лепило својства може да носат до одреден степен, така што екранот заштитник не може да се придржуваат кон уредот.Филмот има голема светлина и на слаба светлина reflectance, и може да ви овозможи со high-definition екран, како и обично.Оваа зајакнато стакло екран филмот има голема тврдост, па тоа може ефективно и континуирано да се спречи тоа од се изгребани или скршени.

Особините

Купувачите избираат и