• Ново
Prudance 50pcs Водоотпорен Т Ознака Растенијата Маркери - Премија Расадник Градина Labels - Црна

Prudance 50pcs Водоотпорен Т Ознака Растенијата Маркери - Премија Расадник Градина Labels - Црна

DEN 158.16

Износот
Во форма достапна за нарачката

ДОДАДЕТЕ POP НА ЧИСТА БОЈА НА ВАШИОТ РАСТЕНИЈАТА Нашата фабрика ознаки се изградени надвор од премиум материјали, па тие се сосема бесплатно на оние грда црна недостатоци ќе ги најдете на инфериорни ознаки.КОМПЛЕТНО ВОДООТПОРЕН Не грижете се за дожд!Вашиот labels ќе остане во место додека не се фаќа за нив исклучување, со цел да се повторна употреба на ознаки.ИЗГРАДЕН ТЕШКИ ЗА УПОТРЕБА ВО СИТЕ ТИПОВИ НА ПОЧВИ Доби тешко, карпести почвата?Нема проблем!За разлика од други растителни ознаки, нашите Т ознаки може да се користи во секој почвен тип, бидејќи тие се екстра посилни и поотпорни на свиткување на 1mm во дебелина.ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА Целосно УВ отпорни да го издржат ефекти на изложеност на сонце на отворено.БЕЗБЕДЕН за ВАС, ЗА ВАШИТЕ РАСТЕНИЈА и НА ПЛАНЕТАТА не го менува вкусот на зеленчук, овошје или билки и нема да contaminate почвата.

Особините

Купувачите избираат и