• Ново
FEIJIAN 20oz Спортски 18/8 Нерѓосувачки Челик Шише за Вода, Двоен Ѕид Изолирани Vacaum Течење Доказ Шише за Вода за, Широко Устата, BPA Free, 600ml

FEIJIAN 20oz Спортски 18/8 Нерѓосувачки Челик Шише за Вода, Двоен Ѕид Изолирани Vacaum Течење Доказ Шише за

DEN 374.16

Износот
Во форма достапна за нарачката

Речиси било која големина на ice cube се вклопува преку отворање. ★★【Им даде на Вашиот Здрав Пијалок】Секоја шише за вода е направен од високо-квалитет на храна одделение 18/8 нерѓосувачки челик (304 од не ' рѓосувачки челик). ★★【Однесете Со Вас】Нашите нерѓосувачки челик шишиња со вода само тежина 0.Ова значи вашиот пијалок во шише нема медиум за топлина или студ за пренос преку.На BPA free нерѓосувачки челик капак е исто така изолирани против преносот на топлината.Совршен за Advanture Нашите спортски шишиња со вода се дизајнирани со флексибилност во умот.Зошто да Изберете FEIJIANStainless Челик Вода Bottle Vacuum Изолација Технологија FEIJIAN изолирани шишиња со вода се направени од високо квалитетна храна одделение 18/8 нерѓосувачки челик метал и има двојно надворешен ѕид со вакуум меѓу ѕидови.Се вклопува во повеќето автомобил купот на сопствениците.За разлика од многу други низок квалитет челик, алуминиум, или пластични шишиња, нашите 18/8 нерѓосувачки челик шишиња со вода ќе не филтрирам од било метален вкус во вашиот пијалок и ќе го оставам твојот вода мирис за слободни.3 кг,лесен и лесно да се носат.Идеален за секојдневна употреба и може да се преземат за да се насекаде - пешачење, велосипедизам, плажа, кампување, салата, училиште или компанија!Одлична за вашиот ранец страна џеб.Широк Уста отвори широко устата отворање на сите шишиња со вода овозможува лесно пополнување и чистење.

Особините

Купувачите избираат и

NTBED Афроамериканец Кул Девојка Утешителот Поставува Кралицата Виолетова, Црна Жена Микрофибер Галакси Постелнина

【Материјал】100% Бранеа Микрофибер материјал,донесе мека и пријатна се чувствуваат до вашиот кревет .За �

DEN 908.88