• Ново
Портокал Дрво Играчки Петар Зајакот Се Повлече Заедно Форма Sorter

Портокал Дрво Играчки Петар Зајакот Се Повлече Заедно Форма Sorter

DEN 1287.84

Износот
Во форма достапна за нарачката

Со 6 буци форми совршен за малку раце, оваа играчка е одлична за учење на децата бои, координација и форма признавање.На повлече заедно на тркала, е толку голема за поттикнување на оние првите чекори.By изборот на овој производ, вие сте поддршка одговорни за управување со шумите во светот.Помогне да се развие копче моторни вештини, вклучувајќи рака-око координација.Буци форми, совршена големина за малку раце да се сфати.Овој производ е направен од FSC - уверение wood.Со 6 буци форми совршен за малку раце, оваа играчка е одлична за учење на децата бои, координација и форма признавање.Производителот гаранција може да не се применува. 12 Месеци +.ПРЕПРАТЕНА & Co.ПРЕПРАТЕНА & Co.Оваа Петар Зајакот форма sorter е исто така се повлече заедно на тркала, толку совршен за поттикнување на оние првите чекори! * Различни бои & форми се одлични за развој на признавање * ви Помогнат да се развие копче моторни вештини, вклучувајќи рака-око координација * А се повлече заедно на тркала, е толку голема за поттикнување на оние првите чекори * Буци форми, совршена големина за малку раце да се сфати Овој производ е направен од FSC - уверение wood.

Особините

Купувачите избираат и

Боречка Топчиња Иглички Поставите Забава Затворен Семејство Игра Спортски Едукативни Играчки Детска Подарок,Совршено

★МултиКористете & SAFE Да се развие размислување, на Нашата интелектуална играчки може да го стимулира де

DEN 556.80