• Ново
Vocaloid Kagamine Rin Гума Ремени Видиме Шарм

Vocaloid Kagamine Rin Гума Ремени Видиме Шарм

DEN 359.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Ограничена количина! (MIKU-Fes.2011 ексклузивни).Ја видиме шарм мерки 50mm x 45mm - убав удобен големина за да се носите со вас каде и да одите - ќе може да се закачите на нив на вашиот мобилен телефон, камера, торбичка, торба - нешто што сакате да им даде на некои VOCALOID талент!Тие се направени од издржлив мека гума, ПВЦ, што си сигурен дека симпатична илустрации ќе остане силен, за колку што е можно!.

Особините

Купувачите избираат и

CYHO Анти-Фрактура на Мобилен Телефон Wristband, Додаток за Полнење На Училиште, Дом;Трговски Центар;Супермаркет;Дома;Патување,

Производите се роман во изгледот, модерен и убави.Тоа може ефикасно да се спречи отпечатоци од прсти и р�

DEN 244.56

CYHO Colorfast Мобилен Телефон Wristband, Додаток за Полнење На Училиште, Дом;Трговски Центар;Супермаркет;Дома;Патување;Изнајмување

Се спречи губење на мобилни телефони.Поради својата светлина материјал, лесно да се носат.Поради неирит

DEN 244.56