• Ново
Ж-Пост со Висок Капацитет Отворен Стил 7 Полица Shelving Единица Add-on Полица Капацитет: 800 кг, Големина: 36 W x 24 D x 87 H

Ж-Пост со Висок Капацитет Отворен Стил 7 Полица Shelving Единица Add-on Полица Капацитет: 800 кг, Големина:

DEN 736.80

Износот
Во форма достапна за нарачката

AH5511-2407 PB Полица Капацитет : 800 кг, Големина : 36" W x 24" D x 87" H Карактеристики : -H-Пост Shelving колекција. -Отворени стил со голема моќ протези. -Материјал : Метал.Боја : -Платина, Морски Сина.Земја на Производство : -сад.Полица Материјал : Метал.Рамка Материјал : Метал.Тип на производ : -Add-on Единица.Број На Полици : -5. Прилагодливи Полици : -Да.Димензии : Вкупно Производ Тежина : -96.2 lbs.Големина 36" W x 18" D x 87" H - Генерално Длабочина - Напред-Назад : -18".Големина 36" W x 24" D x 87" H - вкупна Висина - Врвот до Дното : -87".Големина 36" W x 24" D x 87" H - вкупна Ширина - страна на Страна : -36".Големина 36" W x 24" D x 87" H - Генерално Длабочина - Напред-Назад : -24".Големина 48" W x 24" D x 87" H - вкупна Ширина - страна на Страна : -48".Големина 36" W x 24" D x 123" H - вкупна Висина - Врвот до Дното : -123".

Особините

Купувачите избираат и

AWSAD Безбедност Пребивање Бела Најлон Јаже Нето Децата Скалите Анти-Падот на Нето Трајни Заштитна Ограда Декорација

Тоа е добар партнер да го заштитите вашето дете е safety Product Име : Безбедност за Заштита на Net Protective мрежа ма

DEN 1346.40

NTBED Афроамериканец Кул Девојка Утешителот Поставува Кралицата Виолетова, Црна Жена Микрофибер Галакси Постелнина

【Материјал】100% Бранеа Микрофибер материјал,донесе мека и пријатна се чувствуваат до вашиот кревет .За �

DEN 908.88