• Ново
8 Парчиња Beaded Коса Обрачот Кристал Кристал Headband Кристал Коса Обрачот Beaded Headband Не се Лизга Beaded Hairband Коса Додатоци за Жени, Девојки (Сина, Сребрена-Бела, Сива, Црна)

8 Парчиња Beaded Коса Обрачот Кристал Кристал Headband Кристал Коса Обрачот Beaded Headband Не се Лизга Beaded

DEN 287.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Nonslip : кристално кристал headbands може да ви помогне да го надминете вашата коса во место цврсто и имајте убава фризура на целиот ден, тие се растеглив и удобен за носење, не е лесно да се лизга, и нема да му наштети на вашата коса.Се применуваат во различни прилики : можете да го носат овој beaded headband под многу различни околности, како што се миење на лицето, го прават шминка, фотографирање, свадба партија, датум, плажа, го прави јога, одмор, матурска партија и повеќе, многу лесен и практичен, покажуваат вашиот добар вкус.Лесен и компактен : Светло во тежина, нема да додадете многу товар во главата, не се лизга beaded hairband може лесно да се одржи на вашата коса, без повреда на главата или скалпот.Издржлив материјал : кристал коса обрачот е направен од rhinestones, монистра, и пластика, секој headband е завиткан со платно за да ја заштитите вашата глава, и без грижи на гребење вашиот шеф или за влечење на вашата коса.Убаво коса додатоци : Bling bling венчиња изгледа домот и око-фаќање, лесно да се совпаѓаат со различни боја на коса и коса видови, тие може да се носи за различни прилики, како танцување, партија, церемонии, birthday (роденден), банкет, одмор и секојдневно носење, работа, училиште, итн.Она што ќе добиете : ќе добиете 8 парчиња на кристал венчиња во различни бои, класичен и едноставен бои се лесни за вас за да изберете од, доволно количество ви овозможува да ги споделите овие деликатни предмети со вашите пријатели и семејство.

Особините

Купувачите избираат и